قوانین و مقررات
۵ شهریور ۱۳۹۲

کلیه کاربران سرویس های اشتراکی ( هاست اشتراکی ، دامنه ، نمایندگی ها و …) فورسرور و همچنین مشتریان جدید فورسرور موظف به رعایت تک تک مفاد این تعهد نامه می باشد.
این قوانین برای ارائه سرویس های بهتر ، پایدارتر و زایل نشدن حق دیگر کاربران بر روی سرویس های اشتراکی فورسرور هستند.
این شرایط ممکن است توسط فورسرور ، بسته به شرایط تغییر ، اضافه و یا حذف در هر زمان و بدون اطلاع قبلی شوند.
با توجه به اینکه فورسرور اصل تجارت خود را بر مبانی کیفیت و مشتری مداری نهاده ، امیدواریم بتوانیم با همکاری با مشتریان عزیز سرویس های قابل توجهی ارائه دهیم.
با توجه به اینکه فورسرور در ایران مدیریت می شود و تابع کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران است و همپنین سرور های این فورسرور در آلمان، سوئیس و ایالات متحده آمریکا نگه داری می شوند
بنا براین قوانین شامل کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران + قوانین بین المللی می باشند
بنابراین هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا آمریکا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد.
اگر در بندی از مفاد این قوانین مشکل دارید با ما از طریق سایت ۴Server.ir در میان بگذارید.

استفاده سخت افزاری از سرور های اشتراکی – منابع CPU, Ram :

به هر سایتی که مصرف بیش از حد از منابع سخت افزاری سرور کند ، بسته به میزان مصرف ۲ راه حل به وی پیشنهاد می شود :
۱ ) ارتقا به سرویس های اختصاصی چون سرور مجازی
۲ ) سعی در کاهش میزان مصرف در مدت ۷۲ ساعت
چنانچه سایتی ۲ موارد بالا را انجام ندهد فورسرور حق مسدود کردن سایت را برای خود محفوظ نگاه می دارد.
هم چنین اگر سایتی در بازه زمانی بسیار کوتاه مثلا ۲۴ ساعت ، مصرفش چند برابر شود و موجب اختلال سرور و شبکه شود ، فورسرور برای به وجود نیامدن مشکل برای سایر کاربران
بدون اطلاع قبلی سایت وی را مسدود خواهد کرد و سپس برای رفع مشکل با مشتری همکاری خواهد کرد.
تشخیص میزان مصرف سایت کاملا با فورسرور بوده اما برای اثبات این مدعی اسکرین شات برای مشتری در صورت درخواست از میزان مصرف می فرستد.

خبر نامه ها ، ایمیل های تبلیغاتی و اسپم :
ارسال هر گونه ایمیل تبلیغاتی ، خبرنامه صرف نظر از مصرف بیش از حد منابع سرور به هر شکل ممنوع بوده و هر سایت نمی تواند بیش از ۱۵۰ ایمیل در ساعت ارسال کند.
که این ایمیل ها هم نباید برای مقاصد تبلیغاتی استفاده شود.
همچنین سایت های بر روی سرور نباید در ایمیل های SPAM تبلیغاتی مورد تبلیغ قرار بگیرند.
فورسرور زیر نظر بنیاد SPAMCOP.Net می باشد و تمامی قوانین آن را رعایت می کند.
سایت های متخلف بلافاصله بسته شده و همچنین در صورت ضرر رساندن به فورسرور جریمه در نظر گرفته می شود.

Chat Room ها :

چت روم ها معمولا بنا به ساختارشان دارای مصرف بسیار زیادی بوده و بر روی سرویس های اشتراکی میزبانی آن ممنوع می باشد
فورسرور سرور های مجازی را به شما پیشنهاد می دهد.

IRC :

بر روی کلیه سرویس های فورسرور ممنوع بوده و فورسرور سایت متخلف را بلافاصله مسدود خواهد کرد.

بکاپ و نسخه پشتیبان :

فورسرور هم اکنون دارای چندین سرور بک آپ اختصاصی با ظرفیت چندین TB می باشد. که به صورت منظم در سرویس های اشتراکی بک آپ تهیه می شود.
اما با وجود این امکانات فورسرور هیچ گونه مسئولیتی در مورد سالم بودن بک آپ ها و به روز بودن آنها ندارد.
به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان با خود کاربران بوده و کاربران می بایست از اطلاعات خود یک نسخه پشتیبان در جایی به غیر از سرور ها و تجهیزات فورسرور نگه داری کنند.
در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مورد قبول واقع نخواهد شد.

مسائل جنسی و مبتدل :

استفاده از سرور های فورسرور برای نگهداری ، نمایش ، ارسال ، تبلیغ و هرگونه فعالیت در این زمینه اکیدا ممنوع است.

فایل های تخریبی :

تلاش براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ، حملات DOS و Email Boombing و Flood کردن ممنوع است و سرویس بدون اطلاع مسدود می شود.

استفاده غیر قانونی از سرور و شبکه :

مختل کردن امنیت سرورها و شبکه به هر شکل ممنوع است و در صورت بروز چنین مسائلی حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي دارد
دسترسی و استفاده غیر مجاز از داده ها ، تلاش برای دسترسی به اطلاعات دیگر کاربران و تغییر در آن ها ، تلاش برای آزمایش آسیب پذیری شبکه و سرور ها و ….

شرایط غیر طبیعی و فورس ماژور :

فورسرور هیچ گونه مسئولیتی در مقابل بلایای طبیعی ، جنگ ، آشوب اجتماعی ، اعتصاب ، محدودیت ها و تحریم ها ی دولتی ندارد و نخواهد داشت.
با این وجود تمام توان خود را برای رفع مشکلات و کاهش اثرات انجام می دهد و بروز هر گونه از این فورس ماژور ها دلیلی بر عدم انجام و تخطی از قوانین این تعهد نامه نخواهد شد.

استفاده غیر قانونی :

کلیه سرویس ها باید برای مقاصد قانونی مورد استفاده قرار گیرند و هر گونه از عملیاتی که به مستقیما موجب تخلف شود و یا به آن کمک کند ممنوع است
برخی از این تخلف ها در زیر آمده است شایان ذکر است ممنوعیت ها منحصرا به موارد زیر ختم نمی شوند :
قرار دان هر گونه اطلاعات بدون مجوز از فایل های که زیر پوشش قانون کپی رایت است
سایت های مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران
سایت های مخالف با قوانین ایالات متحده آمریکا و کانادا ( محل قرار گیری سرورها )
استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود ( http://en.wikipedia.org/wiki/Phishing )
سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
انتشار اکاذیب علیه دیگران

اسکریپت های مخرب :

اسکریپتهای آماده و یا دست نویسی که موجب فشار زیاد به سرور ، شبکه ، پهنای باند و دسترسی غیر قانونی و… ،می شوند بر روی سرورهای اشتراکی فورسرور ممنوع می باشند
در صورت مشاهده این اسکریپت ها بر روی هاست های مشتری فورسرور مختار است بدون اطلاع قبلی سرویس را برای همیشه مسدود کند در این صورت هیچ هزینه ای به مشتری برگشت داده نخواهد شد.
نمونه این اسکریپت ها : RapidLeech , PHPP_r_o_x_y , CgiP_r_o_x_y واسکریپتهای ارسال ایمیل انبوه و شل ها …

مالکیت سرویس ها :

مالکیت قانونی سرویس ، شخص حقیقی و حقوقی است که در قسمت کاربران سایت فورسرور سرویس ها تحت حساب کاربری آن شخص قرار دارد.
متقاضی متعهد می گردد كه نام اختصاصی (ID) و رمز عبور (Password) اختصاص يافته به خود را كه توسط سرور ما به وی اطلاع داده خواهد شد، نزد خود محفوظ نگه داشته و به فرد ديگری انتقال ندهد.
متقاضی همچنين متعهد می شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در اين فرم را در طول مدت استفاده از اين خدمات، بدون اجازه به غير واگذار ننمايد.

توهین به کارمندان و مسئولین و خدمات فورسرور :

هر گونه توهین به سرویس ها ، خدمات ، مسئولین و کارمندان فورسرور از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی فورسرور با کاربران اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، ۴Server.ir ، گفتگوی زنده و ارتباط های مخابراتی تلفن و فکس و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و فورسرور امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
بدیهی است فورسرور با تمام وجود آماده پذیرفتن انتقادات سازنده شما کاربران محترم می باشد.

برنامه های جانبی :

فورسرور هیچگونه تضمینی برای کارکرد درست هر گونه برنامه های جانبی که توسط فورسرور تولید نشده به کاربر نمی دهد و وظیفه مهیا کردن امکان خاصی برای سایت و نرم افزار شما ندارد.
اما همیشه سعی کرده تمامی تلاش خود را برای سازگاری سرور با نرم افزار های شما انجام دهد و برای رفع مشکل شما به صورت دوستانه اقدام نماید.

تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری :

دنیای وب و میزبانی کاملا در حال تغییر است همانطور که می دانید هر سال چندین نسخه نرم افزار های جدید همچون PHP و … عرضه می شوند که مشکلات قبلی را حل کرده و یا امکانات جدیدی به آن اضافه می کنند،
فورسرور برای سرویس دهی بهترنرم افزار ها را به روز می کند و این وظیفه کاربر است که خود را با سیستم ها و تنظیمات جدید سرور هماهنگ کند.

رفع مسئولیت :

سرویس های فورسرور به همان شکلی هستند که ارائه می شوند و ما همیشه سعی در بالابردن کیفیت سرویس ها داریم اما هیچگونه ضمانت و گارانتی در مورد قطعی ، بی عیب بودن ، امنیت و… ارائه نمی دهیم
تمامی ضمانت نامه های کتبی و یا شفاهی که توسظ کارمندان ، نمایندگان و سایرین ارائه می شوند هیچگونه اعتباری ندارند و فورسرور هیچگونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد.
همچنین فورسرور هیچ مسئولیتی در قبال ثبت شدن دامنه های سفارش داده شده توسط کاربر، قبل از ثبت توسط فورسرور توسط افراد دیگر را ندارد این وظیفه کاربر است که تا زمان ثبت شدن دامنه این راز را که همان نام دامنه است محفوظ نگاه دارد.
فورسرور تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعت به طور کامل نخواهد بود.

مقرارت مالی :

شیوه های پرداخت :
۱ ) در حضور کارمندان فورسرور به صورت نقدی
۲ ) واریز به یکی از شماره حساب های فورسرور به نام مدیر عامل (اسماعیل پورجعفر) و یا به نام فورسرور درج شده در محیط کاربری (شماره حساب های فورسرور)
۳ ) واریز آنلاین توسط کارت های شتاب در کنترل پنل کاربری از طریق در گاه های بانک های پارسیان و سامان

هزینه کلیه سرویس ها در ابتدای دوره و به صورت کامل فقط از طرق بالا دریافت خواهد شد.
فورسرور می تواند تا زمان تسویه حساب کامل مالی ارائه سرویس را به تعلیق بندازد.

تمدید سرویس ها :

کاربران موظف هستند قبل از اتمام مدت دوره سرویس اقدام نمایند در غیر اینصورت فورسرور حق مسدود و حذف سرویس مورد نظر را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
فورسرور سعی خواهد نمود از طرق مختلف شما را در جریان اتمام سرویس قرار دهد اما در صورت عدم اطلاع ، موجب هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد بود.همچنین کاربر در صورت نیاز به انتقال می بایست قبل از اتمام دوره اقدام نماید ، در غیر این صورت هزینه ی یک دوره ی آینده به طور تمام و کمال مطالبه می شود

تمدید سرور های مجازی :

کاربران سرور های اختصاصی ۵ روز قبل از اتمام دوره سرویس خود می بایست نسبت به پرداخت و یا عدم تمایل به تمدید را به فورسرور اعلام نمایند. در صورت عدم هر گونه اقدام فورسرور در موعد پرداخت سرور مجازی را خاموش خواهد کرد و مسئولیتی در قبال حفظ اطلاعات شما نخواهد داشت و در صورت تقاضا تا ۲۴ ساعت مانده به اتمام دوره امکان تمدید وجود دارد.

تغییر در قیمت ها :

فورسرور می تواند هر زمان قیمت سرویس های خود را افزایش و یا کاهش داده و از دوره بعد برای کاربر همان میزان فاکتور خواهد شد.

گارانتی برگشت پول :

خدمات ميزباني فورسرور در ايران با هفت روز گارانتي برگشت وجه پرداختی همراه ميباشد که اين امر اطمينان ما را به کيفيت سرويسهاي فورسرور نشان ميدهد . شما ميتوانيد تا مدت يک هفته پس از ثبت سفارش در صورت نارضايتي از سرويسهاي ارائه شده انصراف داده و کل وجه پرداختي خود را پس بگيريد .
لازم به ذکر است که برگشت وجه فقط در مورد فضای میزبانی اشتراکی ، دانلود و نمایندگی قابل اجراست و سفارشاتی از قبیل دامین ، سرور مجازی و اختصاصی شامل برگشت وجه نمیباشد ( حتی اگه سرور مجازی یا اختصاصی در پروسه ی تحویل باشد و هنوز تحویل داده نشده باشد )

مشکلات خارج از وظایف فورسرور :

فورسرور تنها در مواردی که مربوط به خدمات میزبانی می شود پشتیبانی رایگان ارائه می دهد توجه بفرمایید در صورت نیاز به پشتیبانی در زمینه های که به فورسرور و سرویس ها مربوط نمی باشد و یا مشکلاتی که خود کاربر به وجود آورده است فورسرور بعد از ارائه فاکتور و پرداخت آن توسط مشتری قادر به انجام و یا رفع مشکل خواهد بود. نمونه ای از این درخواست ها رفع مشکل و یا نصب پرتال ها و یا نرم افزارهای تحت وب مشتریان ، ایجاد مشکل در هاست ونیاز به ایجاد دوباره سرویس ، رستور کردن بک آپ در صورتی که مشتری خود مشکل را به وجود آورده باشد و … می باشد.

بازگشت به صفحه اصلی
برخی از مشتریان ما
سوالی دارید ؟ بپرسید
پشتیبانی :
013-33849867

09112321282
گفتگوی آنلاین
Info@4server.ir